Najlepsza zabawa – z czym to się je?

System PlayStation 4 jest określony dla grających chcących ruszyć w niesamowite podróże w nieznanych światach a także pragnących stać się cząstką wspaniałej społeczności. Dzięki znakomitej ofercie dostępnych już gier (i tych nadchodzących) PS4 jest najlepszym miejscem na to, by grać w hity z górnej półki oraz innowacyjne gry niezależnych twórców.

Dlaczego dobrze jest wybrać konsole Sony PlayStation 4? Choćby z powodu doskonałej grafiki, która powoduje, iż gry są fantastycznie realistyczne. By doznawać pamiętnych wrażeń z zabawy samemu jak też z powiązanymi społecznościami. Dla rozgrywki, jaka czeka na Ciebie w każdym momencie, dzięki opcji automatycznego uaktualniania w tle jak też dzięki grom, w które możesz grać w trakcie ich pobierania. Ponieważ PS4 to najpotężniejszy na świecie system do gier.

gra na PS 4
Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com

Poznaj bezkonkurencyjną grafikę, najbardziej przebojowe gry jak też najlepsze gry osiągalne jedynie na ten system i materiały ponadplanowe — a wszystko to na konsole do gier Sony PlayStation. Dziś możesz pobierać dwa razy więcej materiałów, bowiem masz do dyspozycji zintegrowaną pamięć masową o pojemności 1 TB. Ruszaj do PlayStation Store, by pobrać jeszcze więcej wspaniałych gier na swoje PS4. Aby poczytać o nich więcej, kliknij ten adres. Ubogać swoją rozgrywkę o kolejne materiały, których nie wolno przeoczyć. Rejestruj oraz udostępniaj jeszcze więcej najważniejszych chwil ze swoich rozgrywek.

Konsole Sony PlayStation Vita to przenośne konsole wideo gier firmy Sony. Oficjalnie zaprezentowana 27 stycznia 2011 roku. To kontynuator konsoli PlayStation Portable. Urządzenie zadebiutowało w Japonii 17 grudnia 2011 roku, a na rynku europejskim i amerykańskim pojawiła się 22 lutego 2012 r.. Prezentuje ją http://ceneo.pl/producenci/sony_playstation/Konsole_do_gier/Model:Sony_PlayStation_Vita.htm.

Gry na konsole wydawane są na specjalnym nośniku w formie kart pamięci. Karta ta oprócz samych oryginalnych zasobów gry może też przetrzymywać zarejestrowane stany gry oraz dodatkowe dane. Narzędzie jest także kompatybilne z grami na PlayStation Portable. PlayStation Vita może być również używana w charakterze kontrolera do pełnowymiarowej konsoli PlayStation 4. Z pomocą „Remote Play”, posiadacze konsoli PlayStation 4 mogą scalić dwie konsole razem, za pomocą czego ekran PlayStation Vita funkcjonuje jak telewizor, na którym obraz z gier jest wyświetlany, zaś sama konsola funkcjonuje jako kontroler do PlayStation 4. Takie wykorzystanie pozwala na dostęp do kompletnych gier PlayStation 4, na niewielkiej przenośnej konsoli.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport - moje hobby i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.