Jesteś początkującym sportowcem? Zatroszcz się o masę

Obecnie, wśród młodych obywateli możemy dostrzec wzmożone zainteresowanie kondycją fizyczną. siłownie pękają w szwach, coraz więcej osób na ulicach posiada atletyczne sylwetki.

Jeśli jednak chcemy osiągnąć jak najciekawsze rezultaty, sam trening nie jest wystarczający. Powinniśmy do tego pamiętać o właściwej diecie, w której trzymaniu się z pewnością pomoże nam suplementacja.

suplementy na masę
Autor: adidas
Źródło: adidas
Jeżeli dopiero rozpocząłeś swą przygodę z ćwiczeniami i pragniesz posiadać rozbudowaną posturę, zaopatrz się w odżywki dla początkujących. Dzięki nim będziesz w mocy przybrać na masie dwukrotnie prędzej. Możesz dopasować je do swojej diety odpowiednio, poprzez kontrolowanie stosunku białka do węglowodanów w pożywieniu. Odżywki dla początkujących Gielda-Suplementow są dostosowane przede wszystkim do picia, rozpuszcza się je w ulubionym mleku z dodatkiem owoców. Zbudowane są głównie z białka zwierzęcego, lecz można coraz częściej znaleźć również wersje wegańskie, wytworzone z soi lub ryżu – bardzo dobra alternatywa również dla osób nietrawiących laktozy.
odżywki dla początkujących
Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną alternatywą dla osób, które prędko chcą przybrać parę kilo, są suplementy na masę-tutaj. Dostępne są w postaci tabletek, w których znajduje się bardzo duża ilość przetworzonego białka a także zdrowych tłuszczów roślinnych. Jednak tabletka ma bardzo dużo kalorii, dlatego warto przejrzeć ulotkę przed spożyciem. Gdyż suplementy na masę warto przyjmować w chwili blisko powiązanym z intensywnym ćwiczeniem fizycznym, aby nie doprowadzić do sytuacji zbyt dużego zbierania się tłuszczu w naszym ciele.
Marit Bjoergen
Autor: Varevo Designs
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych realiach, znacznie łatwiej jest osiągnąć postawną sylwetkę.

w sklepach do kupienia są wszelkiego typu wspomagacze oraz suplementy, pomagające zyskać nieco kilogramów. Występują one nie tylko w wersji standardowej, ale również wegańskiej, w 100 procentach roślinnej. Dzięki nim prędko zdobędziemy pare dodatkowych kilo.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fani piłki nożnej, Lubię sport, Sport to zdrowie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.