Decoupage oraz techniki malowania

Nie ma nic bardziej pięknego od własnoręcznie zdobionych akcesoriów, które potrafią wkomponować się w każde wnętrze, nadając mu równocześnie niepowtarzalnego charakteru.

więcej o sklepie z materiałami decoupage
Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre produkty ozdabiające każde pomieszczenie przyciągają wzrok oraz potrafią zachwycić wszystkich. Zależnie od miejsca, ów ozdoby występować mogą w wielu postaciach – niektóre z nich to pojemniki na herbatę, filiżanki, bądź też i doniczki.
W chwili obecnej znane są szkatułki drewniane, kupowane w czystej formie, bądź występujące pod różnorodnymi formami, bądź też szkatułki już pomalowane ręcznie przez mistrzów tejże sztuki. Trzeba jednak napomnieć, iż jeśli ktoś wyraża taką chęć – sam może, przy pomocy pewnych dodatków, ozdobić szkatułkę, które w późniejszym czasie zdobić będzie pewne pomieszczenie, a nawet przekazana zostanie osobie bliskiej jako prezent. Drewniane szkatułki posiadają różnorodne formy, a także dostępne są w niskich cenach – www.tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/DREWNIANE-PUDELKA/160. Równocześnie również mogą posłużyć przez długie lata. Zazwyczaj dzielnie służą kobietom, które przechowują w nich własną biżuterię, ale wraz z upływem lat znajdują inne swoje zastosowania. Drewniane szkatułki kupuje się zazwyczaj we wspomnianej już formie czystej, by później można było je pomalować własnoręcznie.

W sprawie stylu decoupage sklep http://tokarnia-sosenka.com.pl/ sklep z dodatkami do własnoręcznego ozdabiania produktów posiada z reguły bardzo szeroki asortyment, w którym miłośnicy ów techniki mogą odnaleźć wszelkie niezbędne akcesoria.

Decoupage jest techniką zdobniczą, wywodzącą się z Francji. Polega przede wszystkim na doklejaniu na daną powierzchnię wszelkiego rodzaju wzorów, bądź malowaniu między innymi produktów drewnianych, ze szkła oraz ceramiki.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport - moje hobby i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.